datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
28 september
20:00
S.V. Oostrum VR1
ST MDOC VR2
Holtackers, M.P.J. (Marcel)
meer info
02 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO12-3JM
Gemert JO12-4
meer info
02 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO11-2JM
ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1
meer info
02 oktober
09:00
Wittenhorst JO9-3JM
S.V. Oostrum JO9-3JM
meer info
02 oktober
10:00
Wittenhorst JO11-2
S.V. Oostrum JO11-1
meer info
02 oktober
10:00
Montagnards JO10-1JM
S.V. Oostrum JO10-1
meer info
02 oktober
10:00
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO8-1JM
S.V. Oostrum JO8-1
meer info
02 oktober
10:30
Grashoek JO9-1
S.V. Oostrum JO9-2JM
Strik, N. (Nicole)
meer info
02 oktober
11:00
S.V. Oostrum JO13-1JM
Venlosche Boys JO13-2JM
Derks, W.M.M.P. (Wouter)
meer info
02 oktober
11:00
BEVO JO13-1JM
S.V. Oostrum JO13-2JM
meer info
02 oktober
11:30
Olympia Boys JO12-1JM
S.V. Oostrum JO12-2JM
Meulenhof, Y. (Yannick)
meer info
02 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO9-1JM
Wittenhorst JO9-1JM
meer info
02 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO8-2JM
Wittenhorst JO8-4
meer info
02 oktober
13:30
S.V. Oostrum JO15-1
Baarlo JO15-2
Holtackers, M.P.J. (Marcel)
meer info
02 oktober
15:00
ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO19-1
S.V. Oostrum JO19-1
Mulder, R.M. (Ruud) de
meer info
02 oktober
15:00
S.V. Oostrum JO17-1JM
Merselo JO17-1
Verrijth, P.P.J. (Patrick)
meer info
03 oktober
10:00
S.V. Oostrum 4
Volharding 7
Camps, B. (Bart), Lommen, J.M.J. (Hans)
meer info
03 oktober
10:30
S.V. Oostrum 3
Stormvogels'28 2
Lenssen, H.J.M. (Herman), Janssen, W.H.T. (Wim)
meer info
03 oktober
11:00
HRC'27 VR1
S.V. Oostrum VR1
Sanders, J.H. (Jurgen), Wilmsen, C.W.M. (Roy)
meer info
03 oktober
11:30
Leunen 2
S.V. Oostrum 2
Poels, A. (Twan), Theunis, R. (Roel), Raedts, J (Jan)
meer info
05 oktober
18:45
S.V. Oostrum JO12-1JM
Juliana Mill JO12-1JM
meer info
09 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO12-2JM
ZSV MO12-1
meer info
09 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO11-1
Ysselsteyn JO11-1
meer info
09 oktober
09:00
Merselo JO11-1JM
S.V. Oostrum JO11-2JM
meer info
09 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO10-1
SV Venray JO10-5
meer info
09 oktober
09:00
Venlosche Boys JO9-5
S.V. Oostrum JO9-2JM
meer info
09 oktober
09:00
SV Venray JO12-3JM
S.V. Oostrum JO12-3JM
meer info
09 oktober
10:00
Belfeldia JO9-1
S.V. Oostrum JO9-1JM
meer info
09 oktober
11:00
S.V. Oostrum JO13-1JM
FCV-Venlo JO13-2
Heldens, L. (Len)
meer info
09 oktober
11:00
ST SV United/BVV'27 JO13-2JM
S.V. Oostrum JO13-2JM
Vissers, H. (Harrie)
meer info
09 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO9-3JM
Constantia JO9-1
meer info
09 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO8-1
ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO8-1JM
meer info
09 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO8-2JM
SJO America-Meterik JO8-1
meer info
09 oktober
11:45
ZSV JO12-1
S.V. Oostrum JO12-1JM
meer info
09 oktober
13:30
Venlosche Boys JO15-3JM
S.V. Oostrum JO15-1
meer info
09 oktober
15:00
S.V. Oostrum JO19-1
ST Toxandria/VIOS'38 JO19-1
Camps, B. (Bart)
meer info
09 oktober
15:30
Gemert JO17-5
S.V. Oostrum JO17-1JM
meer info
10 oktober
11:00
BVV'27 2
S.V. Oostrum 4
meer info
10 oktober
11:30
S.V. Oostrum 2
IVO 3
Camps, B. (Bart), Raedts, J (Jan)
meer info
10 oktober
11:30
EWC'46 2
S.V. Oostrum 3
meer info
10 oktober
11:30
S.V. Oostrum VR1
V.V. Holthees-Smakt VR1
Abswoude, P.G.J.M. (Peter) van
meer info
10 oktober
14:30
S.V. Oostrum 1
VIOS'38 1
meer info
16 oktober
08:45
Blerick JO8-3
S.V. Oostrum JO8-2JM
meer info
16 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO12-1JM
Vitesse'08 JO12-1
meer info
16 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO12-3JM
Bruheze JO12-2
meer info
16 oktober
09:00
SV Venray JO11-4
S.V. Oostrum JO11-1
meer info
16 oktober
09:00
S.V. Oostrum JO11-2JM
Volharding JO11-2
meer info
16 oktober
09:00
Ysselsteyn JO9-2
S.V. Oostrum JO9-3JM
meer info
16 oktober
09:00
Montagnards JO8-1
S.V. Oostrum JO8-1
meer info
16 oktober
10:15
Merselo JO10-1JM
S.V. Oostrum JO10-1
meer info
16 oktober
11:00
S.V. Oostrum JO13-2JM
SVOC'01 JO13-1
Verrijth, P.P.J. (Patrick)
meer info
16 oktober
11:30
ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM
S.V. Oostrum JO13-1JM
Janssen, R.I. (Richard)
meer info
16 oktober
11:30
Deurne MO12-1
S.V. Oostrum JO12-2JM
meer info
16 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO9-1JM
Sportclub Irene JO9-3
meer info
16 oktober
11:30
S.V. Oostrum JO9-2JM
S.V. Lottum JO9-1JM
meer info
16 oktober
13:30
S.V. Oostrum JO15-1
ST Volharding/Sambeek JO15-2
Jansen, J.M.E.P. (Joop)
meer info
16 oktober
15:00
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1
S.V. Oostrum JO19-1
meer info
16 oktober
15:00
S.V. Oostrum JO17-1JM
ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO17-2
Wilmsen, C.W.M. (Roy)
meer info
17 oktober
09:30
Wittenhorst 3
S.V. Oostrum 2
meer info
17 oktober
09:30
Melderslo VR1
S.V. Oostrum VR1
Gubbels, J. (Jan), Backus-van de Pas, W. (Wil)
meer info
17 oktober
10:00
S.V. Oostrum 4
EWC'46 3
Lenssen, H.J.M. (Herman), Lommen, J.M.J. (Hans), Peeters, J.R.M. (Joey)
meer info
17 oktober
10:30
S.V. Oostrum 3
America 2
Holtackers, M.P.J. (Marcel)
meer info
17 oktober
14:30
SV Milsbeek 1
S.V. Oostrum 1
meer info
23 oktober
11:00
S.V. Oostrum JO13-1JM
Leunen JO13-2JM
Jansen, J.M.E.P. (Joop)
meer info
23 oktober
11:00
Helden JO13-2JM
S.V. Oostrum JO13-2JM
meer info
24 oktober
14:30
S.V. Oostrum 1
Heijen 1
meer info
30 oktober
13:30
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM
S.V. Oostrum JO17-1JM
meer info
30 oktober
13:30
S.V. Oostrum JO15-1
SVOC'01 JO15-1JM
Jansen, J.M.E.P. (Joop)
meer info
30 oktober
15:00
S.V. Oostrum JO19-1
SV Venray JO19-4
Verrijth, P.P.J. (Patrick)
meer info
31 oktober
10:00
SV Venray 5
S.V. Oostrum 3
meer info
31 oktober
11:30
S.V. Oostrum 2
Melderslo 2
Holtackers, M.P.J. (Marcel), Raedts, J (Jan)
meer info
31 oktober
11:30
RESIA 2
S.V. Oostrum 4
meer info
31 oktober
11:30
S.V. Oostrum VR1
Olympia'18 VR2
Lenssen, H.J.M. (Herman)
meer info
31 oktober
14:30
Constantia 1
S.V. Oostrum 1
meer info
06 november
12:00
Sportclub Irene JO15-3
S.V. Oostrum JO15-1
meer info
06 november
15:00
EWC'46 JO19-1
S.V. Oostrum JO19-1
meer info
06 november
15:00
S.V. Oostrum JO17-1JM
Leunen JO17-2JM
Camps, B. (Bart)
meer info
07 november
09:45
Volharding VR2
S.V. Oostrum VR1
meer info
07 november
10:00
SV Venray 3
S.V. Oostrum 2
meer info
07 november
10:00
S.V. Oostrum 4
Leunen 4
Lenssen, H.J.M. (Herman), Lommen, J.M.J. (Hans)
meer info
07 november
10:30
S.V. Oostrum 3
Wittenhorst 4
Holtackers, M.P.J. (Marcel)
meer info
07 november
14:30
S.V. Oostrum 1
De Zwaluw 1
meer info
13 november
15:00
S.V. Oostrum JO19-1
Ysselsteyn JO19-1
Wilmsen, C.W.M. (Roy), Weijer, H.J. (Henk) v.d.
meer info
20 november
13:30
S.V. Oostrum JO15-1
SJO America-Meterik JO15-1
Heldens, L. (Len)
meer info
20 november
15:00
S.V. Oostrum JO19-1
ST Maasduinen JO19-1
Verrijth, P.P.J. (Patrick)
meer info
20 november
15:00
Wittenhorst JO17-3
S.V. Oostrum JO17-1JM
meer info
21 november
09:45
SSS'18 4
S.V. Oostrum 3
meer info
21 november
11:00
SV Venray 11
S.V. Oostrum 4
meer info
21 november
11:30
S.V. Oostrum 2
Venlosche Boys 4
Camps, B. (Bart), Raedts, J (Jan)
meer info
21 november
11:30
S.V. Oostrum VR1
Hegelsom VR1
meer info
21 november
14:30
Merselo 1
S.V. Oostrum 1
meer info
27 november
13:30
Hegelsom JO15-1JM
S.V. Oostrum JO15-1
meer info
27 november
14:00
Wittenhorst JO19-2
S.V. Oostrum JO19-1
Classens, A. (Arjan)
meer info
27 november
15:00
S.V. Oostrum JO17-1JM
ST Volharding/Sambeek JO17-3
Jansen, J.M.E.P. (Joop)
meer info
28 november
10:00
S.V. Oostrum 4
V.V. Holthees-Smakt 3
Camps, B. (Bart), Lommen, J.M.J. (Hans)
meer info
28 november
10:30
S.V. Oostrum 3
SVOC'01 2
Lenssen, H.J.M. (Herman), Sommers, B. (Bryan)
meer info
28 november
11:00
Montagnards VR1
S.V. Oostrum VR1
meer info
28 november
14:30
Toxandria 1
S.V. Oostrum 1
meer info
04 december
13:30
S.V. Oostrum JO15-1
Wittenhorst JO15-2
Jansen, J.M.E.P. (Joop)
meer info
04 december
14:00
ST SV Lottum/GFC '33 JO17-2JM
S.V. Oostrum JO17-1JM
meer info
04 december
15:00
S.V. Oostrum JO19-1
Leunen JO19-1
Verrijth, P.P.J. (Patrick)
meer info
05 december
10:00
SVOC'01 4
S.V. Oostrum 4
meer info
05 december
11:30
S.V. Oostrum 2
Vitesse'08 3
Holtackers, M.P.J. (Marcel), Raedts, J (Jan), Riet, P.V.A.W. (Paul) van
meer info
05 december
11:30
Ysselsteyn 3
S.V. Oostrum 3
meer info
05 december
11:30
S.V. Oostrum VR1
BVV'27 VR1
Camps, B. (Bart), Hendrix, N. (Niels)
meer info
05 december
14:00
S.V. Oostrum 1
Stormvogels'28 1
meer info
11 december
15:00
ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1
S.V. Oostrum JO19-1
meer info
11 december
15:00
S.V. Oostrum JO17-1JM
ST Maasduinen JO17-2
Heldens, L. (Len)
meer info
12 december
10:00
S.V. Oostrum 4
Wittenhorst 9
Lenssen, H.J.M. (Herman), Lommen, J.M.J. (Hans)
meer info
12 december
10:00
SV United VR1
S.V. Oostrum VR1
Puijn, A. (Ton), Wilmsen, C.W.M. (Roy)
meer info
12 december
10:30
S.V. Oostrum 3
SV United 3
Camps, B. (Bart), Poels, H. (Herman)
meer info
12 december
11:00
SVEB 2
S.V. Oostrum 2
meer info
12 december
14:00
EWC'46 1
S.V. Oostrum 1
meer info