• Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 nov. 09:00S.V. Oostrum JO10-2 - SV Venray JO10-4
    26 nov. 10:15SJO Maasduinen JO9-1JM - S.V. Oostrum JO9-1JM
    26 nov. 10:45SV Venray JO15-5JM - S.V. Oostrum JO15-2JM
    26 nov. 11:00SV Milsbeek JO10-1 - S.V. Oostrum JO10-1
    26 nov. 11:30Volharding JO7-1 - S.V. Oostrum JO7-1JM
    26 nov. 11:50SV United JO7-1 - S.V. Oostrum JO7-1JM
    26 nov. 12:10S.V. Oostrum JO7-1JM - Deurne JO7 Goud
    26 nov. 13:30S.V. Oostrum JO15-1 - SJO America-Meterik JO15-1
    26 nov. 13:30FCV-Venlo JO13-1 - S.V. Oostrum JO13-1JM
    26 nov. 14:00S.V. Oostrum JO17-1JM - Ysselsteyn JO17-1
    26 nov. 15:30ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 - S.V. Oostrum JO19-1
    26 nov. 17:00SV Venray Vet. - S.V. Oostrum Vet.
    27 nov. 10:00S.V. Oostrum 4 - Sportclub Irene 11
    27 nov. 10:00V.V. Holthees-Smakt VR1 - ST SV Oostrum/SVOC'01 VR1
    27 nov. 10:30S.V. Oostrum 3 - ZSV 6
    27 nov. 11:00Venlosche Boys 3 - S.V. Oostrum 2
    27 nov. 14:30Merselo 1 - S.V. Oostrum 1
    29 nov. 19:00S.V. Oostrum JO15-2JM - Deurne JO15-3
    3 dec. 09:00S.V. Oostrum JO10-1 - DSV JO10-1
    3 dec. 09:00S.V. Oostrum JO11-1 - SIOL JO11-3
    3 dec. 11:00S.V. Oostrum JO13-1JM - Sparta'18 JO13-1JM
    3 dec. 11:00SVOC'01 JO9-1 - S.V. Oostrum JO9-1JM
    3 dec. 11:15Leunen JO10-2 - S.V. Oostrum JO10-2
    3 dec. 11:15S.V. Lottum JO10-2JM - S.V. Oostrum JO10-3
    3 dec. 11:30S.V. Oostrum JO7-1JM - Leunen JO7-2
    3 dec. 11:30S.V. Oostrum JO8-1 - Wittenhorst JO8-2JM
    3 dec. 11:30S.V. Oostrum JO9-2JM - Vitesse'08 JO9-3JM
    3 dec. 11:50SV United JO7-2 - S.V. Oostrum JO7-1JM
    3 dec. 12:00V.V. Achates JO13-2JM - S.V. Oostrum JO13-2JM
    3 dec. 12:00Venlosche Boys JO12-3 - S.V. Oostrum JO12-1JM
    3 dec. 12:10S.V. Oostrum JO7-1JM - Merselo JO7-1
    3 dec. 13:00ST Volharding/Sambeek JO17-2 - S.V. Oostrum JO17-1JM
    3 dec. 13:30S.V. Oostrum JO15-1 - Hegelsom JO15-1JM
    3 dec. 13:30IVO JO15-2 - S.V. Oostrum JO15-2JM
    3 dec. 15:00S.V. Oostrum JO19-1 - ZSV JO19-1
    3 dec. 17:00S.V. Oostrum Vet. - Sporting ST Vet.
    4 dec. 09:30Melderslo 5 - S.V. Oostrum 4
    4 dec. 11:00ST SV Oostrum/SVOC'01 VR1 - ONDO VR2
    4 dec. 11:30S.V. Oostrum 2 - Montagnards 2
    4 dec. 12:30SV Venray 10 - S.V. Oostrum 3
    4 dec. 14:00S.V. Oostrum 1 - Sambeek 1
    6 dec. 20:00S.V. Oostrum JO19-1 - ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO19-1
    8 dec. 19:00S.V. Oostrum JO13-2JM - ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO13-3JM
    10 dec. 09:00S.V. Oostrum JO10-2 - GFC'33 JO10-1JM
    10 dec. 09:00S.V. Oostrum JO10-3 - ST SV United/BVV'27 JO10-1
    10 dec. 09:00S.V. Oostrum JO12-1JM - Belfeldia JO12-1JM
    10 dec. 09:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-2GJM - S.V. Oostrum JO9-2JM
    10 dec. 09:30Olympia'18 JO8-2JM - S.V. Oostrum JO8-1
    10 dec. 09:30Olympia'18 JO11-3 - S.V. Oostrum JO11-1
    10 dec. 10:15Venlosche Boys JO10-1 - S.V. Oostrum JO10-1
    10 dec. 11:00S.V. Oostrum JO7-1JM - Merselo JO7-1
    10 dec. 11:00S.V. Oostrum JO13-2JM - Juliana Mill JO13-2JM
    10 dec. 11:20S.V. Oostrum JO7-1JM - SSS'18 JO7-2
    10 dec. 11:30S.V. Oostrum JO9-1JM - IVO JO9-3JM
    10 dec. 11:30ST Volharding/Sambeek JO15-2 - S.V. Oostrum JO15-1
    10 dec. 11:40Deurne JO7 Goud - S.V. Oostrum JO7-1JM
    10 dec. 11:45Blerick JO13-1 - S.V. Oostrum JO13-1JM